SP22 P這ck
INFORMATOR SZKOLNY
PATRON SZKOΧ
RADA PEDAGOGICZNA
DOKUMENTY
PLAN PRACY SZKOΧ
PLAN LEKCJI
WYKAZ PODR犴ZNIK紟
KOMUNIKATY - DNI WOLNE
PORADNIK RODZICA
REKRUTACJA DO KLAS I
Z 玆CIA SZKOΧ
SZKOLNE PRZEDSI阤ZI犴IA
PROJEKTY EDUKACYJNE
KONKURS J.ANGIELSKIEGO
KONKURS LITERACKI ,,PISZ KSI*K"
FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ ,,SONG"
GAZETKI SZKOLNE
INTEGRACJA
KRONIKA INTEGRACJI
名IETLICA
INFORMACJE OG粌NE
DOKUMENTACJA
NAUCZYCIELE 名IETLICY
Z 玆CIA 名IETLICY
SZKOLNY WOLONTARIAT
BIBLIOTEKA
NARODOWY PROGRAM
ROZWOJU CZYTELNICTWA

MISTRZ PROMOCJI CZYTELNICTWA

SAMORZ. UCZNIOWSKI

REGULAMIN
DZIAxNIA
WSPOMNIENIA RAJDOWC紟
SZKOLNE OSI:NI犴IA

OSI:NI犴IA UCZNI紟

RADA RODZIC紟
PREZYDIUM
REGULAMIN
Kontakt
Szko豉 Podstawowa z Oddzia豉mi Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka

ul. Czwartak闚 6

09-403 P這ck

Telefon/Faks (24) 364 40 27

NIP: 774-26-62-527

GODZINY PRACY SEKRETARIATU: 07:30 - 15:30


Imi i nazwisko Telefon Adres e-mail
Janusz Banasiak
Dyrektor Szko造
(24) 364 40 27 dyrektor@sp22.pl
Marlena B豉chowicz
Zastepca dyrektora  kl. I-III
(24) 364 40 29 marlena_blachowicz@sp22.pl
Agnieszka Gawli雟ka
Zast瘼ca dyrektora ds. integracji i wychowania
(24) 364 40 29 agnieszka_gawlinska@sp22.pl
Renata Bukowska
Zastepca dyrektora  kl. IV-VI
(24) 364 40 27 renata_bukowska@sp22.pl
Joanna Go寮zik
Aleksandra Zwierzchowska

Sekretariat Szko造
(24) 364 40 27 sekretariat@sp22.pl
Sylwia Wi璚ek
Kierownik gospodarczy
(24) 364 40 28 administracja@sp22.pl
Patrycja Machnacka
Administracja
(24) 364 40 28 p_machnacka@sp22.pl
Beata Cie郵e雟ka
Pedagog kl. IV-VI
(24) 364 40 27 beata_cieslenska@sp22.pl
Marta Zawidzka
Pedagog kl. I-III
(24) 364 40 27 marta_zawidzka@sp22.pl
Monika Przemy連ka
安ietlica
(24) 364 40 27 swietlica@sp22.pl
MEDAL JANUSZA KORCZAKA
AKTYWNA TABLICA
ROK DLA NIEPODLEGΒJ
BEZPIECZNY INTERNET
PΜCKI PORTAL O名IATOWY/BIP
DELTAKLUB
SZKOx TALENT紟
Panel administratora
Si-fusion. Vse pravice pridrane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.